logo

Nová služba Zákonů pro lidi:

SLOVNÍK PRÁVNÍCH POJMŮ
S (VIDEO)KOMENTÁŘI

Hlavní strana

Veřejná správa

Právní experti

Střední školy

ISIC karta

chat_buble

Buďte expertem
na Zákonech
pro lidi!

rectangle_1

Zákony pro lidi, nejvyhledávanější právní portál v ČR s denní návštěvností 40 tisíc uživatelů, rozšiřuje své služby pro veřejnost o slovník právních pojmů doprovázený videokomentáři expertů.

rectangle_2 CÍLE A VIZE
NOVÉ SLUŽBY

Náš slovník bude uživatelům zdarma zprostředkovávat srozumitelný výklad právních pojmů. Jednotlivá hesla vypracují experti působící v dané oblasti práva. Vizí projektu je umožnit lidem porozumět svým právům a povinnostem a přiblížit jim možnost využití právních předpisů v praxi.

Jsme přesvědčeni, že je v zájmu celé naší společnosti, aby každý její občan měl k dispozici maximum podkladů nezbytných k informovanému rozhodování. Podkladů umožňujících dovolat se svého práva, ale i k řádnému plnění povinností vyplývajících z tuzemských právních norem.

rectangle_2 JSTE NAŠIMI
EXPERTY

Těší nás, že právě Vy jste uživateli naší platformy a že Vám můžeme coby expertům nabídnout možnost prezentovat na webu Zákonů pro lidi svoji odbornou erudici.

Věnujete se právu nebo jste odborníky v jednotlivých oblastech navázaných na právní předpisy? (Například BOZP a PO, daně a účetnictví, finanční trhy, personalistika a management, ekologie, stavebnictví apod.) S radostí uvítáme Váš fundovaný komentář k vybranému pojmu.

chatbuble_2

logo PROČ SE PŘIPOJIT
K NAŠÍ PLATFORMĚ?

rectangle_3 Pomůžete lidem zorientovat se v právním světě a lépe porozumět jejich právům a povinnostem. Přispějete tak k šíření osvěty mezi občany naší společnosti v právních otázkách.

rectangle_3 Prezentací svých odborných kompetencí potvrdíte status experta v dané oblasti. Díky tomu, že budete sdílet videa nebo psát krátké texty, v nichž srozumitelným způsobem osvětlíte patřičné právní pojmy, získáte zaslouženou pozornost. Je velice pravděpodobné, že na naší platformě, kde zaznamenáváme 40 tisíc návštěv denně, se najde řada uživatelů, které Váš příspěvek osloví.

rectangle_3 Zvýšíte viditelnost své praxe. Díky novým funkcím našeho webu získáte šanci promlouvat k širokému online publiku. Vaše videa budou přístupná nejenom ostatním odborníkům, ale i veřejnosti, která hledá odpovědi na právní otázky. Poučení uživatelé pak budou moci dohledat více informací na odkazech, které uvedete. Tímto způsobem si budete moci budovat reputaci a zvyšovat povědomí o svém podnikání, a získávat tak nové publikum na svém webu.

rectangle_3 Připojte se k naší komunitě expertů a začněte sdílet své odborné znalosti již dnes!

Buďte expertem na Zákonech pro lidilogo
rectangle_3 JAK
ZAČÍT?

square Nejprve vyplníte formulář s kontaktními údaji a zvolíte si jeden nebo více pojmů, na kterých byste chtěli pracovat.

square Vyberete výstup, který byste rádi vytvořili, Tzn. upřesníte jestli plánujete napsat text nebo natočit videonahrávku. Pokud chcete výrazně oslovit i mladší generaci, vřele Vám doporučujeme zvolit druhý zmíněný způsob.

square Po odeslání dotazníku Vás zkontaktuje náš tým a domluvíte se na dalším postupu. Texty i scénáře videonahrávek prochází pečlivou kontrolou našich právních odborníků.

V případě, že se rozhodnete natočit videonahrávku, rádi Vám doporučíme kvalitní a dostupné nahrávací studio. Videa natočená na mobilní telefon umíme díky postprodukci upravit a zajistit jejich vysokou kvalitu.

square Dodáte nám podklady. Pokud budete natáčet videonahrávku, uvítáme minutáž edukativních bannerů, které chcete do videa vložit, a také Vaši fotku. Jestliže budete chtít propagovat svůj web, zašlete nám loga a odkaz na své stránky. Pro bližší podmínky spolupráce na propagaci kontaktujte prosím naši marketingovou ředitelku Šárku Koníčkovou (sarka.konickova@aion.cz; 730 107 662).

square Poté, co schválíte finální vizuál, budou Váš text, případně videonahrávka uveřejněny u příslušného pojmu nebo paragrafu vybraného předpisu.

rectangle_4 Ceníme si Vašich znalostí. Připojte se
k nám a pomozte šířit právní osvětu. Váš hlas
má význam, Vaše videokomentáře mohou
zlepšit způsob, jakým lidé v České republice
vnímají právo a jak mu rozumějí.